utemeljeno:
20.5.2003.
by Nino Ciglenečki

Webmasteri:
Nino Ciglenečki

Nikola Božić

All rigths reserved

LINKOVI

www.motocrossgrandprix.com

www.uem-online.com

www.amamotocross.com

www.mx2k.com

www.motocross.it

www.jkracing.com

www.zeko-racing.com

www.everts-school.com

www.amaproracing.com

www.mxlarge.com

www.sxgp.com

www.motocrossactionmag.com

www.motocross.com

www.racerxhill.com

www.realmx.com

www.uksuperx.com

www.motocrossmx1.com

www.mx247.com


HRVATSKA

www.markotumbri.tk

www.hms-moto.hr

www.motocross.hr

www.motocross-jaska.com

www.enduro-istra.com

www.gorickiracing.com

www.motoglas.com

www.motomatusic.hr

 

 

I JUBILARNI DESETI TROFEJ EUROHERC U RUKAMA NENADA ŠIPEKA

Foto-reportaža s proglašenja motociklista 2006. godine u Kongresnoj dvorani Koncerna Agram u Zagrebu

* Mladi spidvejaš Jurica Pavlic, drugi put zaredom na drugoj poziciji, sve bliže "Letećem Zagorcu"

* Foto-reportaža: Ferdo Buva i Zvonimir Zmaić


Jurica Pavlic i Nenad Šipek na svečanosti dodjele jubilarnog 10. Trofeja Euroherc


Izvršna direktorica Eurherca Anđelka Braica uručila je Trofej Euroherc Nenadu Šipeku


Jurica Pavlic primio je od Anđelke Braice priznanje za drugo mjesto među motociklistima u 2006. godini


Direktor Jaskanskih novina Tomislav Pavić primio je jednu od nagrada za medije, koji su najviše pridonijeli popularizaciji i afirmaciji motociklističkog sporta


Vodeći ljudi našeg najjačeg motociklističkog promotora Mladina tima, Ivan Penić i Ivica Lafter, s doajenom među hrvatskim sportskim foto-reporterima, legendom Sportskih novosti Željkom Pajvotom (u sredini)


Direktorica marketinga Koncerna Agram, kojem pripada i Euroherc osiguranje, Sanja Ćorić, s najboljim motociklistima prošle godine prema glasovanju novinara, Nenadom Šipekom i Juricom Pavlicom


Legendarni motokrosist Goran Gorički primio je, umjesto bolesnog Marka Leljaka, predsjednika Hrvatske motokros udruge, priznanje za akciju godine

JUBILARNI
10. TROFEJ EUROHERC

2006.

IZBOR MOTOCIKLISTA GODINE U ANKETI NOVINARA

Izbor motociklista godine prema glasovanju  
sportskih novinara                     

 

  1. mjesto Nenad Šipek

                          2. mjesto

                        Jurica Pavlic 

                             3. mjesto

                        Marko Leljak

                       Otkriće godine

                           Tim Gajser

Zbog  iznimno vrijednih rezultata u Prvenstvu Europe 65

 

                           Akcija godine

               Hrvatska motokros udruga

Za okupljanje svjetske elite vozača na priredbi
Croatian Open u Kozarevcu

Priznanja medijima

                       MOTO PULS 

                   Za iznimni  doprinos afirmaciji i popularizaciji
motociklističkog sporta u Hrvatskoj

 

                JASKANSKE NOVINE

 Za značajni doprinos afirmaciji i popularizaciji hrvatskog motokrosa

Kako su glasovali:

AUTO MAGAZIN

Krešimir Ivanković:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Grdić, 5. Botić

AUTO MOTOR i SPORT

Igor Doležal:
1. Pavlic, 2. Leljak, 3. Šipek,
4. Valjan, 5. Kotarski

Darin Janković:
1. Pavlic,2. Šipek, 3. Valjan,
4. Leljak, 5. Kotarski

AUTO MOTO MAGAZIN

Marko Dragun:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Valjan,
4. Leljak, 5. Z. Vurnek

Jurica Pech:
1. Šipek, 2. Valjan, 3. Pavlic,
4. Leljak, 5. Gajser

AUTO MOTO TREND

Robert Brzaj:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Valjan,
4. Z. Vurnek, 5. Leljak

Marko Ivezić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Valjan,
4. Leljak, 5. Z. Vurnek

Zvonimir Vogrinc:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Valjan,
4. Leljak, 5. Z. Vurnek

CRO MOTO REVIJA

Vjekoslav Urukalović:
1. Gorički, 2. Leljak, 3. Šipek,
4. Mikan, 5. Pavlic

Zvonimir Zmaić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Gajser,
4. Leljak, 5. Valjan

ČAKOVEČKA TV

Tomica Jakopec:
1. Pavlic, 2. Vlah, 3. Martinec,
4. Vargek, 5. Oto

DVD.HR - Sveti Đurđ

Stjepan Kovaček:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Valjan,
4. D. Andrašek, 5. Gajser

GLASNIK INA

Mile Batarelo:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Botić

Ferdo Buva:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Aljinović, 5. Botić

Ivana Đulović:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Botić

Damir Fricki:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Botić

Zlatko Grgić:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Botić

Tomislav Lazarić:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Botić, 5. Aljinović

Koraljka Peić:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Grdić, 5. Botić

HMS (glasnogovornik)

Marko Marović:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Leljak,
4. Valjan, 5. Prožek

HRT - sportski program

Stjepan Balog:
1. Šipek, 2. Valjan, 3. Leljak,
4. Pavlic, 5. Božić

JASKANSKE NOVINE

Velimir Kokot:
1. Gorički, 2. Braim, 3. Golub,
4. Šipek, 5. A. Šamec

Tomislav Pavić:
1. Gorički, 2. Šipek, 3. A. Šamec,
4. Ostojić, 5. Leljak

 

JASKALIVE.COM

Đurđica Kuharski:
1. Šipek, 2. Gorički, 3. Golub,
4. Leljak, 5. Gajser

Silvio Perucci:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Leljak,
4. Gorički, 5. Valjan

Filip Tončić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Leljak,
4. Gorički, 5. Lovaković

JASPORT MAGAZIN

Tomislav Tadić:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Prožek,
4. Gorički, 5. Leljak

Nenad Zmaić:
1. Gajser, 2. Pavlic, 3. Šipek,
4. Valjan, 5. Leljak

KAŠ - Karlovac

Krešimir Perušić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Leljak,
4. Kelava, 5. Erdec

MEĐIMURJE

Josip Freiler:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Z. Vurnek,
4. Lovaković, 5. Gorišek

Dražen Kovač:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Leljak,
4. Hrvatin, 5. Kelnarić

Robert Šarić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Kranjec,
4. Martinec, 5. Kelnarić

MEĐIMURSKE NOVINE

Dejan Zrna:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Valjan,
4. Z. Vurnek, 5. Kelnarić

MOTOCROSS.HR

Davorin Štetner:
1. D. Andrašek, 2. Božić, 3. Gorički,
4. Braim, 5. Gajser

MOTOCROSS-JASPORT.COM

Nikola Božić:
1. Pavlic, 2. Leljak, 3. Golub,
4. Božić, 5. Z. Vurnek

Nino Ciglenečki:
1. Pavlic, 2. Božić, 3. Leljak,
4. Golub, 5. L. Križnik

MOTO PULS

Tomislav Bešenić:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Opet,
4. Gajić, 5. Golub

Marko Guzina:
1. Šipek, 2. Gajić, 3. Opet,
4. Aljinović, 5. Pavlic

Boris Pušćenik:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Aljinović,
4. Erdec, 5. Pavlic

Željko Pušćenik:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Aljinović,
4. Erdec, 5. Pavlic

 

MOTO REVIJA

Ines Brezovec:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Kotarski,
4. Kranjec, 5. Gajić

Ivan Mekinda:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Kotarski,
4. Pavlic, 5. Erdec

Danijel Puljek:
1. Pavlic, 2. Krmpotić, 3. Šipek,
4. Kotarski, 5. Barišić

Gojko Vukov - Colić GEC
1. Šipek, 2. Valjan, 3. Pavlic,
4. Leljak, 5. J. Marović

Kristijan Tićak:
1. Pavlic, 2. Opet, 3. Šipek,
4. Kotarski, 5. Aljinović

NACIONAL

Ante Mihić:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Aljinović,
4. Leljak, 5. Mikan

NET TV

Zvonimir Kabelka:
1. Šipek, 2. Z. Vurnek, 3. Leljak,
4. Lovaković, 5. M. Štimac

NOVI LIST

Miroslav Krpan:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Opet,
4. S. Matušić, 5. Aljinović

PRIGORSKI GLASNIK

Nikola Milkić:
1. Šipek, 2. Gorički, 3. Srabinec,
4. Pavlic, 5. D. Andrašek

RADIO ČAKOVEC

Željko Nagrajsalović:
1. Pavlic, 2. Vlah, 3. Martinec
4. Vargek, 5. Oto

RADIO DRAVA - Koprivnica

Dražen Gajski:
1. Šipek, 2. Leljak, 3. Erdec,
4. Lovaković, 5. Aljinović

RADIO KAJ

Diana Koller:
1. Šipek, 2. Leljak, 3. Gorišek,
4. Gorički, 5. J. Marović

Lana Koller:
1. Šipek, 2. Leljak, 3. Gorišek,
4. Gorički, 5. J. Marović

Vlasta Stamičar:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Aljinović,
4. Leljak, 5. Gorišek

RADIO KARLOVAC

Željko Gvozdić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Božić,
4. Gajser, 5.Tumbri

Mladen Muić:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Opet,
4. Valjan, 5. D. Perkušić

RADIO KRIŽEVCI

Maurizio Novosel:
1. Erdec, 2. Višak, 3. Prožek,
4. Pokos, 5. Leljak

RADIO RIJEKA

Vladimir Jurić:
1. S. Matušić, 2. Šipek, 3. Jaroš,
4. Valjan, 5. L. Matušić

RADIO VALLIS - AUREA

Kazimir Balog:
1. Šipek, 2. Gajser, 3. Pavlic,
4. Leljak, 5. Valjan

Slavenko Čuljak:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Gajser,
4. Leljak, 5.Opet

RADIO ZABOK

Stjepan Tršinski:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Valjan,
4. Z. Vurnek, 5. Kotarski

RADIO ZELINA

Željko Pukšec:
1. Opet, 2. Pavlic, 3. Šipek,
4. Valjan, 5. Gajser

Borko Samec:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Papec

Stjepan Šagovac
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Papec

REVIJA HAK

Nada Matasović:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Valjan,
4. Prožek, 5. Leljak

SLOBODNI NOVINARI

Alen Duka:
1. Pavlic, 2. Gajser, 3. Šipek,
4. Valjan, 5. Božić

Zvonimir Kovačević:
1. Leljak, 2. Božić, 3. Pavlic,
4. Šipek, 5. Z. Vurnek

SPORT DATA - Zagreb

Ivan M. Balen:
1. Šipek, 2. Božić, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Gajser

SPORTSKE NOVOSTI

Josip Bakalas:
1. Gajser, 2. Pavlic, 3.Šipek,
4. Božić, 5. Opet

Milivoj Kliončić:
1. Šipek, 2. Leljak, 3. Gorički,
4. Gajser, 5. Pavlic

Krešimir Perković:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Gajser,
4. Valjan, 5. Hrvatin

Željko Pajvot:
1. Šipek, 2. Opet, 3. Pavlic,
4. Valjan, 5. Erdec

Ivica Tadić:
1. Pavlic, 2. Leljak, 3. Šipek,
4. Gorički, 5. Božić

Marijan Vic:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Opet,
4. Gorički, 5. Skendrović

SVETONEDJELJSKI LIST

Vlado Katanec:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Leljak,
4. Gajser, 5. Valjan

SVETONEDJELJSKA PANORAMA

Franjo Gluščić - Sina:
1. Šipek, 2. Aljinović, 3. Leljak,
4. Gajić, 5. Gorišek

TV 4 RIJEKE - Karlovac

Branko Obradović:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Leljak,
4. Valjan, 5. Gajser

VARAŽDINSKE VIJESTI

Davor Mašić:
1. Šipek, 2. Aljinović, 3. D. Andrašek,
4. Požar, 5. Brdarić

VEČERNJI LIST

Hrvoje Jelavić:
1. Gajser, 2. Pavlic, 3.Šipek,
4. Božić, 5. M.Perkušić

Mirko Kvakarić:
1. Kemenović, 2. Šipek, 3. Erdec,
4. H. Karas, 5. Z. Vurnek

Ottone Novosel:
1. Kemenović, 2. Višak, 3. Leljak,
4. Prožek, 5. Pokos

Josip Perković:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Leljak,
4. Opet, 5. Valjan

Damir Špehar:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Opet,
4. Erdec, 5. Kemenović

Branko Vrančić:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Gajser,
4. Z. Vurnek, 5. Božić

Ivica Žišković:
1. Pavlic, 2. Šipek, 3. Hrvatin,
4. Leljak, 5. Kelnarić

VTV - TELEVIZIJA - Varaždin

Vlado Premuž:
1. Šipek, 2. Pavlic, 3. Valjan,
4. Gajser, 5. Gorički

ZAGORJE - Zabok

Tomislav Zrinšćak:
1. Šipek, 2. Valjan, 3. Z. Vurnek,
4. Pavlic, 5. Leljak

1. NENAD ŠIPEK, motokros, superkros i enduro 353
2. JURICA PAVLIC, spidvej 280
3. MARKO LELJAK, motokros i superkros 109
4. Dejan Opet, supermoto 87
5. Loris Valjan, cestovni motociklizam 86
6. Tim Gajser, motokros i superkros 50
7. Goran Gorički, motokros i superkros 44
8. Danijel Božić, motokros i superkros 29
9. Luigi Aljinović, cestovni motociklizam 28
10. Zoran Vurnek, motokros, superkros i enduro 24
11. Krešimir Erdec, cestovni motociklizam 20
12. Tihomir Kotarski, supermoto, enduro i motokros 13
13. Karlo Golub, motokros i superkros 12
14. - 16. Davor Andrašek, enduro, motokros i superkr. 11
     Dražen Kemenović, cestovni motociklizam 11
     Robert Prožek, moto - reli i cest. motociklizam 11
17. - 19. Goran Gajić, supermoto, skuteri i cest. mot. 9
     Vedran Gorišek, quad (četverocikli) 9
     Krešimir Botić, oldtajmer - reli (motori) 9
20. - 22. Nikola Martinec, spidvej 8
     Marko Višak, cestovni motociklizam 8
     Marko Vlah, spidvej 8
23. - 24. Mirko Lovaković, motokros i superkros 7
     Saša Matušić, motokros i superkros 7
25. - 26. Danko Braim, motokros i superkros 6
     Thomas Hrvatin, motokros i superkros 6
27. Saša Kranjec, cestovni motociklizam 5
28. - 32. Vedran Grdić, skuteri 4
      Mihael Kelnarić, motokros i superkros 4
      Marijan Krmpotić, oldtaj.c.utr., superm. i moto-reli 4
      Antonio Šamec, motokros i superkros 4
      Ivan Vargek, spidvej 4
33. - 37. Matej Jaroš, motokros, superkros i skuteri 3
      Jurica Marović, quad, motokros i superkros 3
      Ivan Mikan, motokros i superkros 3
      Dario Pokos, oldtajmer cestovne utrke 3
      Anđelko Srabinec, enduro i motokros 3
38. - 43. Hrvoje Karas, motokros i superkros 2
      Matija Kelava, motokros i superkros 2
      Miro Papec, oldtajmer cestovne utrke 2
      Viktor Požar, motokros i superkros 2
      Duško Ostojić, enduro, motokros i superkros 2
      Marko Oto, spidvej 2
44. - 52. Darko Barišić, moto - reli i enduro 1
      Ivan Brdarić, motokros, superkros i quad 1
      Luka Križnik, motokros i superkros 1
      Luka Matušić, motokros i superkros 1
      Domagoj Perkušić, skuteri 1
      Mislav Perkušić, cest. motociklizam i skuteri 1
      Marko Skendrović, quad (četverocikli) 1
      Matej Štimac, motokros 1
      Marko Tumbri, motokros i superkros 1

Nenad Šipek ostvario vrijedan pothvat
- osvojio je svih deset trofeja dosad !

* Za Trofej Euroherc 2006 glasovalo je 87 novinara iz 44 redakcije * Nominiran je 81, a bodove su dobila 52 vozača !

Glasovanje dosad rekordnog broja sportskih novinara za motociklista 2006. godine, bilo je najneizvjesnije otkako je 1997. godine ustanovljen Trofej Euroherc, iako konačni  rezultat pokazuje uvjerljivu prednost pobjednika Nenada Šipeka. ostvario je vrijedan pothvat - osvojio je svih deset trofeja dosad!
Istina, Šipek u 2006. godini, zbog ozljede, nije osvojio državno prvenstvo, a u MX3 konkurenciji svjetskog prvenstva bio je 13., za dva mjesta slabiji nego sezonu ranije. No, zato je postigao najveći pojedinačni uspjeh u povijesti hrvatskog motokrosa - 3. mjesto na utrci svjetskog  prvenstva, za Veliku nagradu Hrvatske na Mladini,  odmah iza
jedine dvojice svjetskih prvaka dosad, Francuza Yvesa Demarije i Belgijca Svena
Breugelmansa!

* Jurica Pavlic opet drugi, ovaj put ispred Marka Leljaka

Mladi, 17-godišnji spidvejaš Jurica Pavlic, član SK Unia iz Goričana, silno napreduje.
U 2006. je, među ostalim, postao juniorski prvak Europe, sedmi u svjetskom juniorskom šampionatu, pobjednik  s reprezentacijom u Austrijsko-slovensko-hrvatskom prvenstvu, u kojem je pojedinačno bio treći. Kao član ekipe Lunigo, bio je pobjednik Italian Opena i t.d...
Treće mjesto za 2006. godinu osvojio je motokrosist Marko Leljak, prvak Hrvatske u MX2 konkurenciji i deseti u Prvenstvu Europe 250.
Četvrti je supermoto prvak i osvajač Zlatne kacige HMS-a Dejan Opet, peti  je
prošlogodišnji osvajać treće pozicije, Loris Valjan, trostruki pobjednik Alpe-Jadran utrke na Grobniku, peti u tom natjecanju ukupno, te 22. u prvenstvu Europe 600 SuperSport.
Slijede: na šestom mjestu otkriće godine, mladi motokrosist Tim Gajser, 9-godišnji Slovenac, koji je s hrvatskom licencom osvojio treće mjesto u Europi u 65 konkurenciji, na sedmom mjestu motokros rutiner Goran Gorički, osmi je njegov mladi kolega Danijel Božić, vrlo zapažen na inozemnim natjecanjima, deveti je cestovni prvak države u 600 SS, Luigi Aljinović, na desetom mjestu svestrani motokros i superkros as Zoran Vurnek i drugi...
U ukupnom poretku Trofeja Euroherc, od 1997. do 2006. godine, Nenad Šipek ostvario je daleko najviše bodova, a prate ga Marko Leljak i Goran Gorički, sva trojica motokrosisti, dok su iza njih spidvejaši Jurica Pavlic i legendarni Zlatko Krznarić i t.d...


Osvojio je svih deset Trofeja Euroherc dosad - Nenad Šipek

UKUPNI POREDAK TROFEJA EUROHERC
   ( 1997 - 2006 )
1. NENAD ŠIPEK, motokros 2882
2. MARKO LELJAK, motokros 1232
3. GORAN GORIČKI, motokros 914
4. JURICA PAVLIC, spidvej 650
5. ZLATKO KRZNARIĆ, spidvej 393
6. ANTONIO ŠAMEC, motokros 387
7. HRVOJE TUĐEN, cest. moto. 280
8. LORIS VALJAN, cest. moto. 234
9. KARLO GOLUB, motokros 231
10. VIKTOR BOLŠEC, motokros 200

JUBILARNI
10. TROFEJ EUROHERC

2006.

IZBOR
MOTOCIKLISTE
U ANKETI
SPORTSKIH NOVINARA

Nominacija (po abecednom redu)
nije obvezna!

(Unaprijed se ispričavamo ukoliko je neki rezultat
pogrešan ili nenamjerno ispušten)

LUIGI ALJINOVIĆ - cestovni motociklizam

1. ukupno u 600 SS prvenstvu Hrvatske
25. ukupno u 600 SSp na Alpe -Jadran kupu
67. ukupno u 600 SSt na Ačpe- Jadran kupu
- Vozač godine u izboru HMS-a u cestovnim
moto utrkama
1. na Memorijalu Vilka Severa u Bjelovaru
u Klasi 600 SSt
1. na Pokalu Stjepana Lepčina u Oroslavju
u Klasi 600 SSt
1. na Nagradi Koprivnice u Klasi 600 SSt

DAVOR ANDRAŠEK - enduro, motokros
i superkros

1. ukupno u E1 International enduro kupu
1. ukupno u E1 enduro PH
2. ukupno u MX2 superkros PH
5. ukupno u MX2 motokros PH
7. na utrci OPH u motokrosu - Kozarevac
40. na utrci 125 EP na Mladini

DARKO BARIŠIĆ - moto - reli  i enduro

2. ukupno u Klasi 2.1. s mjenjačem moto
- reli PH
5. ukupno u Klasi 2.2. bez mjenjača moto
- reli PH
10. ukupno u International E1 Enduro kupu
11. ukupno u Enduro Old Boy PH

DARKO BIŠĆAN - motokros i supermoto

1. ukupno u MXT3 B - ligi motokros PH
2. ukupno u Klasi SM1 supermoto PH

IVICA BIŠĆAN - supermoto, motokros
i superkros

1.ukupno u MXT2 B- ligi motokros PH
3. ukupno u Klasi SM Turist supermoto PH
1. na utrci MXT3 superkros
Memorijala Renata Pernara

KREŠIMIR BOTIĆ - oldtajmer reli
- motori

1. ukupno u Oldtajmer reli - PH
- disciplina motori

DANIJEL BOŽIĆ - motokros

2. ukupno u MX3 motokros PH
51. ukupno u MX3 prvenstvu svijeta
28. ukupno na utrci MX3 SP na Mladini
24. ukupno na Pre-Season MX1-MX2-MX3
Pernes-les-Fontaines u Francuskoj
(drugi najbolji rezultat na predsezonskim
mitinzima u najjačoj svjetskoj konkurenciji)
26. na oproštajnoj utrci Joela Smetsa  u Desselu
28. na utrci ADAC MX Mastersa u Hoechstaedtu
32. i 34. na utrci JUMBO Dutch Opena u Halleu
2. na MX3 Frassionox Open kupu u Kozarevcu
11. ukupno u Open klasi Akrapovič kupa
u Sloveniji

DANKO BRAIM - motokros i superkros

3. ukupno u MX3 superkros PH
6. ukupno u MX3 motokros PH
6. ukupno u Open klasi otvorenog prvenstva
Srbije u motokrosu
10. ukupno u motokrosu 250 na
Alpe - Jadran kupu
34. ukupno na utrci MX3 SP na Mladini
20. ukupno u Open klasi u motokrosu
na Akrapovič kupu u Sloveniji
31. ukupno u 125 klasi u motokrosu
na Akrapovič kupu u Sloveniji
64. ukupno u motokrosu  EP 250

IVAN BRDARIĆ - motokros,  superkros
i quad

2. ukupno u Q1 klasi Quad kupa
3. ukupno u MXY2 motokros PH
3. ukupno u MXY2 superkros PH
10. ukupno u Klasi 65 Juniori na slovenskom
Akrapovič kupu u motokrosu
1. ukupno u MXY2 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije
1. ukupno u MXY2 superkros prvenstvu
Zagrebačke županije
1. ukupno u Klasi Q1 prvenstva
četverocikala Zagrebačke županije
2. na utrci MXY2 superkros
Memorijala Renata Pernara

ŽELJKO BRUNDIĆ - motokros
i superkros

4. ukupno u MXT2 B - ligi motokros PH
17. ukupno u 125 klasi Alpe -Jadran kupa
u motokrosu
17. ukupno u klasi veterana na slovenskom
Akrapovič kupu u motokrosu
1. na utrci MXT3 superkros
Memorijala Renata Pernara

MISLAV BUKOVSKI - moto - reli

1. ukupno u moto - reli PH - Klasa 2.2.
- bez mjenjača

SIMON BUNTAK - oldtajmer cestovne moto utrke
i supermoto

1. ukupno u Klasi II - odltajmer cestovne moto
utrke za PH
4. ukupno u SM3 supermoto PH

MARIN DEVČIĆ - cestovni motociklizam

2. ukupno u 125 SP na prvenstvu Hrvatske
49. ukupno u 125 SP na Alpe - Jadran kupu
1. na Memorijalu Vilka Severa u Bjelovaru
uKlasi 125 SP
1. na Nagradi Koprivnice u Klasi 125 SP

KREŠIMIR ERDEC - cestovni motociklizam

1. ukupno u 1000 SSt  prvenstvu Hrvatske
20. ukupno u SSt 1000 na Alpe - Jadran kupu
24. ukupno u SSt SBK na Alpe - Jadran kupu

JOHANN FURBOCK - odltajmer cestovne
moto utrke

1. ukupno u Klasi 3 - oldtajmer cestovne moto
utrke za PH
1. ukupno u British kupu - oldtajmer cestovne
moto utrke
- Vozač godine po izboru HMS-a u disciplini
oldtajmer cestovne moto utrke

GORAN GAJIĆ -  supermoto, skuteri
i cestovni motociklizam

1. ukupno u SM3 supermoto PH
6. ukupno u 1000 Sti PH u cestovnom
motociklizmu
1. na Pokalu Stjepana Lepčina u Oroslavju
u Klasi 1000 SSt
1. na Nagradi Koprivnice u Klasi 1000 SSt
8. ukupno u Klasi R3 PH - skuteri
12. ukupno u Klasi R2 PH - skuteri
65. ukupno u SSt 1000 na Alpe - Jadran
kupu u cestovnom motociklizmu

TIM GAJSER - motokros

3. ukupno u motokros Prvenstvu Europe 65
1. na utrci EP 65 u Valkenswaardu
- Nizozemska
1. na utrci EP 65 u Fermu - Italija
2. na utrci EP 65 u Lembergu - Slovenija
2. na utrci EP 65 u Hezafernu - Turska
5. na utrci EP 65 u Sevlievu - Bugarska
2. ukupno u MXY3 motokros PH (bez poraza)
2. ukupno u MXY2 motokros PH (bez poraza)
6. ukupno u motokrosu 80 - Juniori
na Akrapovič kupu u Sloveniji
7. ukupno u motokrosu 65 -  Juniori
na Akrapovič kupu u Sloveniji
1. na utrci OP Slovenije 65 u Lembergu

IVAN GLAVICA - motokros

1. ukupno u MXT2 B - ligi motokros PH

KARLO GOLUB - motokros

2. ukupno u MX2 motokros PH
5. na utrci OPH u motokrosu - Kozarevac
2. na MX2 Frassinox Open kupu u Kozarevcu
36. ukupno na utrci 125 EP na Mladini
58. ukupno u MX2 motokrosu na MX
Internazionali d' Italia

GORAN GORIČKI - motokros i superkros

3. ukupno u motokrosu 250 na
Alpe - Jadran kupu
8. ukupno u MX3 superkros PH
10. ukupno u MX3 motokros PH
1. ukupno u MX3 superkros prvenstvu
Zagrebačke županije
3. ukupno u MX3 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije
1. na utrci MX3 superkros
Memorijala Renata Pernara

VEDRAN GORIŠEK - quad

1. ukupno u Q3 klasi Quad kupa
12. ukupno u Q4 klasi Quad kupa
1. ukupno u Klasi Q3 prvenstva četverocikala
u Zagrebačkoj županiji
5. ukupno u Klasi Q4 prvenstva četverocikala
u Zagrebačkoj županiji
- Vozač godine po izboru HMS-a u disciplini
quad

VEDRAN GRDIĆ - skuteri

1. ukupno u Klasi R3  PH - skuteri

ZDRAVKO HAUBRICH - moto -reli

2. u Klasi 2.2.  bez mjenjača moto-reli PH
8. u Klasi 2.1. s  mjenjačem moto - reli PH

MARINKO HRANIĆ - enduro i motokros

3. ukupno u E1 enduro PH
8. ukupno u E1 International enduro kupu
8. u MXT2 B - ligi motokros PH

TOMAS HRVATIN - motokros i superkros

1. ukupno u motokrosu 250 na
Alpe - Jadran kupu
4. ukupno u MX3 motokros PH
4. ukupno u MX3 superkros PH
4. na utrci MX3 superkros
memorijala Renata Pernara
33. ukupno na utrci MX3 SP na Mladini

IVICA HUKMAN - motokros i superkros

2. ukupno u MXT3 B - ligi motokros PH
8. ukupno  u 250 klasi Alpe - Jadran kupa
u motokrosu
1. na MXT3 motokros Frassinox Open kupu
u Kozarevcu
2. na utrci MXT3 superkros
Memorijala Renata Pernara

MILENKO JAKOVLJEVIĆ - skuteri

1. ukupno u Klasi R4 PH - skuteri

MATEJ JAROŠ - motokros,  superkros
i skuteri

3. ukupno u MX2 superkros PH
8. ukupno u Klasi R2 PH -skuteri
12. ukupno u MX2 motokros PH
15. ukupno u motokrosu 125 na
Alpe Jadran kupu
3. na utrci MX2 superkros
Memorijala Renata Pernara

HRVOJE KARAS - motokros i superkros

1. ukupno u MXK1 motokros PH
1. ukupno u motokrosu 80 na
Alpe - Jadran kupu
9. ukupno u MXK1 superkros PH
9. ukupno u motokrosu 80 na Akrapovič
kupu u Sloveniji
1. na MXK1 Frassinox Open kupu u
Kozarevcu
1. na utrci MXK1 superkros
Memorijala Renata Pernara

MATIJA KELAVA -  motokros
i superkros

1. ukupno u MXY1 motokros PH
1. ukupno u MXY1 superkros PH
1. ukupno u MXY1 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije
1. ukupno u MXY1 superkros prvenstvu
Zagrebačke županije
1. na utrci MXY2 superkros
Memorijala Renata Pernara

MIHAEL KELNARIĆ - motokros i
superkros

1. ukupno u MXY2 motokros PH
1. ukupno u MXY2 superkros PH
9. ukupno u Klasi 65 - juniori u slovenskom
Akrapovič kupu u motokrosu
1. na MXY2 Frassinox Open kupu u
Kozarevcu

DRAŽEN KEMENOVIĆ -  cestovni
motociklizam

1. ukupno u ĐURO kupu 600 SS
2. ukupno u 600 SS PH
10. ukupno u 1000 SSt PH
22. ukupno u 600 SSt na Alpe Jadran kupu

ANĐELO KOSI -  moto - reli

1. ukupno u moto - reli PH-Klasa 1.2.
bez mjenjača

TIHOMIR KOTARSKI - supermoto,
enduro i motokros

2. ukupno u SM3 supermoto PH
7. ukupno u Turist klasi enduro PH
8. ukupno u Turist klasi International
enduro kupa
13. ukupno u MXT2 - B -liga
motokros PH
1. na MXT2 motokros Frassinox Open
kupu u Kozarevcu

IVICA KRALJ - oldtajmer cestovne
moto utrke

1. ukupno u Klasi IV - oldtajmer cestovne
moto utrke za PH
1. ukupno u Japanskom kupu - oldtajmer
cestovne moto utrke

 

SAŠA KRANJEC - cestovne moto utrke

1. ukupno u ĐURO kupu 1000 SSt
2. ukupno u 1000 SSt PH

LUKA KRIŽNIK - motokros i superkros

2. ukupno u MXY2 superkros PH
5. ukupno u MXY2 motokros PH
8. ukupno u Klasi 65 - Juniori slovenskog
Akrapovič kupa u motokrosu
2. na MXY2 Frassinox Open kupu
u Kozarevcu
4. na utrci MXY2 superkros
Memorijala Renata Pernara

MARIJAN KRMPOTIĆ - oldtajmer
cestovne moto utrke,  supermoto
i moto - reli

1. ukupno u MZ kupu - oldtajmer cestovne
moto utrke
5. ukupno u Klasi 2.1. s mjenjačem
moto - reli PH
14. ukupno u SM Turist supermoto PH

MARKO LELJAK - motokros i
superkros

1. ukupno u MX2 motokros PH
10. ukupno u motokros Prvenstvu
Europe 250
19.  ukupno na utrci 125 EP na Mladini
8. ukupno u MX2 superkros PH
9. ukupno u motokrosu 125 na
Akrapovič kupu u Sloveniji
4. ukupno na OPH motokros utrci OPH
u Kozarevcu
32. ukupno u motokrosu MX2 na MX
Internazionali d' Italia
74. ukupno u motokrosu  na Prvenstvu
Europe 125
41. na utrci ADAC MX Mastersa u
Mehrbachu - Austrija
1. na super-finalu utrke slovenskog
Akrapovič kupa u Rakeku
1. na MX2 Frassinox Open kupu
u Kozarevcu
1. mjesto pojedinačno na pozivnoj utrci
u Kozarevcu
4. u paru na pozivnoj utrci u Kozarevcu

MIRKO LOVAKOVIĆ - motokros
i superkros

1. ukupno u MX2 superkros PH
3. ukupno u MX2 motokros PH
30. na utrci 125 EP na Mladini
- reprezentativac Hrvatske (najuspješniji)
na Kupovima nacija; svjetskom
(30. mjesto) i europskom (15. mjesto)
6. na utrci OPH u motokrosu - Kozarevac
9. ukupno u motokrosu 125 na
Alpe - Jadran kupu
24. ukupno u motokrosu 125 na
Akrapovič kupu u Sloveniji
1. na utrci MX2 superkros
Memorijala Renata Pernara
4. na MX2 Frassinox Open kupu
u Kozarevcu
- Vozač godine po izboru HMS-a u
disciplini superkros

JURICA MAROVIĆ -  quad, motokros
i superkros

1. ukupno u Q4 klasi Quad kupa
3. ukupno u MXK1 superkros PH
4. ukupno u MXK1 motokros PH
9. ukupno u motokrosu 80 na
Alpe - Jadran kupu
1. ukupno u Klasi Q4 prvenstva
četverocikala Zagrebačke županije
1. ukupno u MXK1 superkros prvenstvu
Zagrebačke županije
2. ukupno u MXK1 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije
2. na utrci MXK1 superkros
Memorijala Renata Pernara

NIKOLA MARTINEC - spidvej

1. ukupno s reprezentacijom na ekipnom
prvenstvu Austrije, Slovenije i Hrvatske
3. ukupno u spidvej PH Klase 500
10. u pojedinačnom prvenstvu A-SLO-HR
10. na spidvej priredbi
- Donji Kraljevec

ZLATKO MATAS -  moto -reli

1. ukupno u  moto - reli PH - Klasa 4

SAŠA MATUŠIĆ - motokros i superkros

1. ukupno u MX3 motokros PH
7. ukupno u MX3 superkros PH
- reprezentativac Hrvatske na Kupovima
nacija; svjetskom (30. mjesto)
i europskom (15. mjesto)
32. ukupno na utrci MX3 SP na Mladini
1. ukupno u MX3 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije
3. ukupno u MX3 superkros prvenstvu
Zagrebačke županije
1. mjesto u paru na pozivnoj utrci u Oprtlju
3. na utrci MX3 superkros
Memorijala Renata Pernara

 

IVAN MIKAN - motokros i superkros

1. ukupno u MXK1 superkros PH
2. ukupno u motokrosu 80 na
Alpe - Jadran kupu
3. ukupno u MXK1 motokros PH
5. ukupno u motokrosu 80 na
Akrapovič kupu u Sloveniji
1. ukupno u MXK1 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije
2. ukupno u MXK1 superkros prvenstvu
Zagrebačke županije
3. na utrci motokros OP Slovenije 80
u Semiču
8. na utrci MXK1 superkros
Memorijala Renata Pernara

ERIK MILAT - motokros i superkros

5. ukupno u MX3 superkros PH
6. u MXT3 B - ligi motokros PH
11. ukupno u 250 klasi Alpe - Jadran kupa
u motokrosu
1. mjesto u paru na pozivnoj utrci u Oprtlju

DEJAN OPET - supermoto

1. ukupno u SM1 supermoto PH
- Osvajač HMS-a
za tri uzastopna naslova državnog prvaka
u supermotu
- Vozač godine po izboru HMS-a u
disciplini supermoto

MARIO ORŠOLIĆ - enduro i motokros

3. ukupno u enduro Turist PH
6. ukupno u International Turist
Enduro kupu
14. ukupno u MXT2 B - ligi motokros PH

DUŠKO OSTOJIĆ - enduro , motokros
i superkros

1. ukupno u E2 enduro PH
2. ukupno u E2 International enduro kupu
9. ukupno u MX3 motokros PH
9. ukupno u MX3 superkros PH
4. ukupno u MX3 motokros prvenstvu
Zagrebačke županije

MARKO OTO -  spidvej

1. ukupno s reprezentacijom na ekipnom
prvenstvu Austrije, Slovenije i Hrvatske
5. ukupno u spidvej PH Klase 500
15. na juniorskom prvenstvu Europe
- Donji Kraljevec
18. ukupno u pojedinačnom prvenstvu
A-SLO-HR

MIRO PAPEC - oldtajmer cestovne
moto utrke

1. ukupno u Italian kupu - oldtajmer cestovne
moto utrke

JURICA PAVLIC - spidvej

1. ukupno u prvenstvu Europe za juniore
1. ukupno u spidvej prvenstvu Hrvatske
Klase 500
7. ukupno u prvenstvu svijeta za juniore
11. u prvenstvu Europe za mlade (do 21)
2. u kvalifikacijskoj utrci prvenstva svijeta za
juniore - D. Kraljevec
1. ukupno u otvorenom prvenstvu Italije
(ekipno) - najbolji vozač M.C. Lunigo
1. ukupno s reprezentacijom u ekipnom
prvenstvu Austrije, Slovenije i Hrvatske
1. na pozivnoj utrci Wiener Neustadt
1. na pozivnoj utrci
- Donji Kraljevec
3. ukupno na pojedinačnom prvenstvu
A-SLO-HR
2. na utrci pojedinačnog prvenstva A-SLO-HR
- Goričan
2. na utrci pojedinačnog prvenstva A-SLO-HR
- Ljubljana
2. na Memorijalu Luboša Tomičeka u Pragu
3. na Memorijalu Joesefa Boessnera
- Mureck
4. na polu-fnalu EP za seniore
- Wiener Neustadt
5. u polu-finalu pojedinačnog svjetskog
juniorskog  prvenstva - Pocking
5. u četvrt-finalu pojedinačnog svjetskog
juniorskog  prvenstva  - Terenzano
9. na Grand Prix utrci svjetskog prvenstva
- Žarnovica
- Vozač godine po izboru HMS-a u disciplini
spidvej

DOMAGOJ PERKUŠIĆ - skuteri

1. ukupno u Klasi R2 PH - skuteri

MISLAV PERKUŠIĆ - cestovni
motociklizam i skuteri

3. ukupno u 600 SS PH - cestovni motociklizam
3. ukupno u 125 SP PH - cestovni motociklizam
6. ukupno u 125 SP - cestovni motociklizam
na Alpe - Jadran kupu
1. na Pokalu Stjepana Lepčina u Oroslavju
u Klasi 125 SP
10. ukupno u Klasi R2  PH - skuteri
29. ukupno u 600 SSt -cestovni motociklizam
na Alpe -Jadran kupu

SREĆKO PETRIĆ - oldtajmer cestovne
moto utrke

1. ukupno u Klasi V - odtajmer cestovne moto
utrke za PH

DARIO POKOS - oldtajmer cestovne
moto utrke

1. ukupno u Klasi I - oldtajmer cestovne
moto utrke za PH

SLAVKO POMAHAČ  - moto - reli

3. ukupno u moto - reli PH Klasa 2.2.
-  dobitnik Nagrade HMS-a u 2006. godini
za doprinos u ostvarivanju zadaća
i ciljeva

MIRO POROBIĆ - moto - reli,
motokros i supermoto

6. ukupno u Klasi 2.1. s mjenjačem
moto -reli PH
15. ukupno u MXT3 B - ligi motokros PH
17. ukupno u SM Turist supermoto PH

VIKTOR POŽAR - motokros i superkros

1. ukupno u MXY3 superkros PH
5. ukupno u MXY3 motokros PH
2. na MXY3 Frassinox Open kupu
u Kozarevcu
4. na utrci MXY3 superkros
Memorijala Renata Pernara

ROBERT PROŽEK - moto - reli
i cestovni motociklizam

1. ukupno u moto - reli PH - Klasa 2.1.
s mjenjačem
1. u Tomos 50 kupu  - cestovni motociklizam
1. na Memorijalu Vilka Severa u Bjelovaru u
Tomos 50
-  Osvajač  HMS-a, za tri
uzastopna  naslova državnog prvaka
u moto - reliju
-  Vozač godine po izboru HMS-a u disciplini
moto - reli

EDIN SEČIĆ - oldtajmer cestovne
moto utrke

1. ukupno u Klasi VI - oldtajmer cestovne moto
utrke za PH

MARKO SKENDROVIĆ - quad

1. ukupno u Q2 klasi Quad kupa
1. ukupno u Klasi Q2 prvenstva četverocikala
Zagrebačke županije

ANĐELKO SRABINEC - enduro i motokros

2. ukupno u E1 enduro PH
6. ukupno u E1 International enduro kupu
25. ukupno u MXT2 B - ligi motokros PH

MICHAEL STERN - quad

1. ukupno u Q1 klasi Quad kupa

ANTONIO ŠAMEC - motokros
i superkros

11. ukupno u MX2 motokros PH
12. ukupno u  motokrosu 125 na
Alpe -Jadran kupu
24. ukupno na utrci EP 125 na Mladini
17. ukupno u motokrosu 125 na
Akrapovič kupu u Sloveniji
85. ukupno u motokros Prvenstvu
Europe 125
3. na MX2 Frassinox Open kupu
u Kozarevcu
4. na utrci OP Slovenije 125 u Lembergu

TOMISLAV ŠAMEC - motokros
i superkros

6. ukupno u MX3 superkros PH
10. ukupno u MX2 motokros PH
32. ukupno na utrci EP 125 na Mladini
1. na pozivnoj motokros utrci - Vukojevci
1. u paru na pozivnoj motokrosutrci
u Kozarevcu

 

NENAD ŠIPEK - motokros, superkros
i enduro

3. ukupno na utrci MX3 prvenstva svijeta
na Mladini (najveći pojedinačni uspjeh
hrvatskog motokrosa)
13. ukupno u MX3 prvenstvu svijeta
2. ukupno u MX3 superkros PH
7. ukupno u MX3 motokros PH
10. ukupno u Q4 klasi Quad kupa
- Motociklist godine ukupno po izboru HMS-a
19. ukupno u slovenskom Open motokros
Akrapovič kupu
24. ukupno u MX1 na MX Internazionali
d'Italia u motokrosuz
-  reprezentativac Hrvatske na svjetskom Kupu
nacija u motokrosu (ozljeđen uoči
kvalifikacijske utrke)
- Vozač godine po izboru HMS-a u disciplini
motokros
2. na utrci MX3 superkros
Memorijala Renata Pernara
1. na međunarodnoj pozivnoj motokros utrci
u Labinu
1. na MX3 Frassinox Open kupu u Kozarevcu
1. na 1. međunarodnoj  Cross Country priredbi  
u Labinu
1. na 2. međunarodnoj Cross Country priredbi
u Labinu
1. mjesto pojedinačno na pozivnoj motokros
utrci u Oprtlju
2. mjesto u paru na pozivnoj motokros
utrci u Oprtlju

DARKO ŠTIMAC - moto - reli

1. ukupno u moto - reli PH - Klasa 3
7. ukupno u moto - reli PH - Klasa 1.2.
bez mjenjača

HRVOJE ŠTIMAC - moto - reli

1. ukupno u moto - reli PH - Klasa 1.1.
s mjenjačem

MATEJ ŠTIMAC  - motokros

1. ukupno u MXY3 motokros PH

MARKO ŠUTALO - motokros
i supermoto

2. ukupno u MXT2 B - ligi motokros PH
11. ukupno u  SM Turist supermoto PH
3. na utrci MXT2 superkros
Memorijala Renata Pernara

DAVID TEPUŠ - enduro

3. ukupno u  E2 enduro PH
11. ukupno u International E2
Enduro kupu

MARKO TUMBRI - motokros
i superkros

2. ukupno u MXK1 motokros PH
4. ukupno u MXK1 superkros PH
13. ukupno u motokrosu 80
na Alpe - Jadran kupu
4. na utrci MXK1 superkros
Memorijala Renata Pernara

LORIS VALJAN - cestovni motociklizam

1. na utrci 600 SSp - Alpe-Jadran
na Grobniku I
1. na utrci 600 SSp - Alpe- Jadran
na Grobniku II
1. na utrci 600 SSp - Alpe-Jadran
na Grobniku III
5. ukupno u 600 SSp na Alpe -
Jadran kupu
22. ukupno na Prvenstvu Europe
600 SuperSport
10. na utrci EP 600 SuperSport
u Karlskoga - Švedska
12. na utrci EP 600 SuperSport
u Vallelungi - Španjolska
14. na utrci EP 600 SuperSport
u Cartageni - Španjolska
-  Wild Card za International German
Open u Hockenheimu - Njemačka

IVAN VARGEK -  spidvej

1. ukupno s reprezentacijom na ekipnom
prvenstvu Austrije, Slovenije i Hrvatske
4. ukupno u spidvej PH Klase 500
14. ukupno u pojedinačnom prvenstvu
A-SLO-HR

MARKO VIŠAK - cestovni motociklizam

1. ukupno u 125 SP PH - cestovni
motociklizam
7. ukupno u 125 SP - cestovni motociklizam
na Alpe -Jadran kupu

MARKO VLAH - spidvej

1. ukupno s reprezentacijom na ekipnom
prvenstvu Austrije, Slovenije i Hrvatske
2. ukupno u spidvej PH Klase 500
8. ukupno u pojedinačnom prvenstvu
A-SLO-HR

ROBERT VOZILA - enduro

1. ukupno u International Turist
enduro kupu
1. ukupno u Turist enduro PH

MARIJAN VURNEK - enduro, superkros
i motokros

1. ukupno u Old Boy enduro PH
4. ukupno u International Old Boy
enduro kupu
9. ukupno u MX3 superrkos PH
26. ukupno u MXT3 B - liga motokros PH
5. na utrci MXT3 superkros
Memorijala Renata Pernara

 

ZORAN VURNEK - motokros,  superkros
i enduro

1. ukupno u MX3 superkros PH
1. ukupno u E2 International enduro kupu
2. ukupno u E2 enduro PH
3. ukupno u MX3 motokros PH
- reprezentativac Hrvatske na Kupu nacija
Europe u motokrosu (15. mjesto)
3. na MX3 Frassinox Open kupu u Kozarevcu
- Vozač godine po izboru HMS-a u disciplini
enduro

MARKO ZIDARIĆ - skuteri

- Vozač godine u izboru HMS-a za
disciplinu skuteri
1. na Nagradi Požege za PH - skuteri
5. na Nagradi Šibenika za PH u Poreču

Arhiva 05/06 g.